MEDIAsystems

Birojs: +371 675 440 11
Mobilais: +371 283 900 38

Lentas filtri!

Viena iekārta – daudz efektīvu pielietojumu! 

PIELIETOJUMS

Lentas filtrs ir vispusīga un uzticama iekārta šķidrumu filtrēšanai. Lentas filtri tiek veiksmīgi izmantoti daudzās nozarēs, piemēram, metālapstrādē- slīpēšanas šķidrumiem, dzesēšanas šķidrumiem un attaukošanas līdzekļiem, kā arī ar šķidrumu apstrādi saistās jomās- notekūdeņu attīrīšana un pat enerģētikā- dūmgāzu kondensāta filtrēšanai no mehāniskiem piemaisījumiem pirms novadīšanas drenāžā. Atkarībā no pielietojuma un prasībām lentas filtru iespējams aprīkot ar papildus aprīkojumu- magnētisko filtru magnētisko daļiņu smalkai uztveršanai; filtrāta uztveršanas kameru un gaisa pūtēju vakuuma radīšanai nolūkā palielināt efektivitāti un iekārtas ražību.

Šķidrums paštecē, bez spiediena, tiek padots uz neaustu filtru lentu- tādejādi ūdenim un/vai šķidrumam tekot cauri lentai tiek aizturētas ūdenī esošās mehāniskās daļiņas. Pieaugot ūdens plūsmas pretestībai caur piesārņoto filtra lentu- piesārņotais lentas posms tiek automātiski uztīts uz atsevišķa ruļļa un vienlaicīgi notinot svaigo lentu nākamajam filtrēšanas ciklam. Vienlaicīgi piemaisījumu biezumi tiek atdalīti no lentas un savākti atsevišķi konteinerā. Viss augstāk minētais process norit automātiski- bez personāla līdzdalības.

Personāls nepieciešams periodiskai lentas ruļļa nomaiņai un biezumu konteinera iztukšošana. Lentas ruļļa nomaiņas biežums atkarīgs no piesārņojuma daudzuma un iepriekš nav precīzi prognozējams.

Izlietotos lentas ruļļus nepieciešams utilizēt saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu.

Filtrēšana ir efektīvāka, ja filtra lenta netiek mazgāta un netiek izmantota atkārtoti.

Lentas kvalitāte tiek izvēlēta katram konkrētam pieprasījumam- vidēji 20…80 mikroni. Materiāls- plastikāts vai papīrs.

PRIEKŠROCĪBAS

Lentas filtrs nodrošina visefektīvāko filtrēšanu un darbību bez pastāvīga personāla klātbūtnes. Lentas pārrāvuma vai pārplūdes dēļ noplūdes nenotiek. Iekārta ir izgatavota no nerūsējošā tērauda, kas nodrošina zemas apkopes izmaksas un ilgu kalpošanas laiku.

 

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.